2020 En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları

istanbulsuaritma

2020 En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları

İstanbul 2020 ve 2021 en iyi su arıtma cihazı markası dediğimizde en iyi seçeneklerden biride rainwater su arıtma sistemleridir. Geçtiğimiz yaz ayının başında İstanbul anadolu yakasındaki yeni şubesini açan rainwater su arıtma sistemleri en iyi servis imkanı , internetten satış , yüksek kaliteli su arıtma cihazları ve yüksek kalitedeki filtrasyon sistemleri ile su arıtma pazarında en iyi firmalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Rainwater su arıtma sistemi farkı nedir?

Rainwater su arıtma sistemlerini diğer firmalardan ayıran birçok özellik vardır. Şimdi bunlardan kısaca bahsedelim. Çoğu firmada bulunmayan özellikleri sıraladığımızda neden rainwater su arıtma sistemlerini tercih etmemiz gerektiğini görüyoruz?

10 YIL GARANTİ PRENSİBİ

10 YIL FİYAT GARANTİSİ PRENSİBİ

10 YIL SİGORTA PRENSİBİ

7/24 ÇAĞRI PRENSİBİ

EN İYİ FİYAT PRENSİBİ

100 GÜN İADE PRENSİBİ

30 GÜN DENEME PRENSİBİ

5 SAATTE SERVİS PRENSİBİ

istanbul su arıtma

Su arıtma cihazlarında atık su oranı nasıl olmalıdır?

Ülkemizde kullanılan ve piyasada birçok firmanın sunmuş olduğu su arıtma cihazlarında atık su oranı malesef tatmin edici düzeyde değildir. Örnek vermek gerekirse sıradan bir su arıtma cihazının şebeke suyundan aldığı 1 litre şebeke suyunu arıtma mekanizmasıyla arıtılmasından ortalama 3 litre atık su meydana gelmektedir. Bunu bardak hesabıylada kolayca yapabiliriz. Örneğin sıradan firmalar 1 bardak su elde etmek için 5 su bardağı su harcarken. Rainwater su arıtma sistemleri 1 bardak su için yine 1 bardak atık su bırakır. Bu sayede hem filtrelerinizin sağlığı korunmuş olur hemde su tasarrufu sağlamış olursunuz.

İşte biz buna rainwater su arıtma sistemlerininde kullandığı efro membran teknolojisi adını veriyoruz.


Efro Membran Teknolojisi

Rainwater tarafından üretilen inovatif çok özel ve patentli bir teknolojidir. Sıradan arıtma sistemlerine göre 2 kat daha uzun ömürlüdür.

Tasarruflu içme suyu geri kazanım özelliği ile diğer sistemlere göre yüksek geri kazanım ve %70 e varan hızlı su alımı sağlar

RAINWATER’IN DİĞER TÜM ÖZELLİKLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ADALAR su arıtma , ARNAVUTKÖY su arıtma, ATAŞEHİR su arıtma, AVCILAR su arıtma, BAĞCILAR su arıtma, BAHÇELİEVLER su arıtma, BAKIRKÖY su arıtma, BAŞAKŞEHİR su arıtma, BAYRAMPAŞA su arıtma, BEŞİKTAŞ su arıtma , BEYKOZ su arıtma, BEYLİKDÜZÜ su arıtma, BEYOĞLU su arıtma, BÜYÜKÇEKMECE su arıtma, ÇATALCA su arıtma, ÇEKMEKÖY su arıtma, ESENLER su arıtma, ESENYURT su arıtma, EYÜPSULTAN su arıtma, FATİH su arıtma, GAZİOSMANPAŞA su arıtma, GÜNGÖREN su arıtma, KADIKÖY su arıtma, KAĞITHANE su arıtma, KARTAL su arıtma, KÜÇÜKÇEKMECE su arıtma, MALTEPE su arıtma, PENDİK su arıtma, SANCAKTEPE su arıtma, SARIYER su arıtma, SİLİVRİ su arıtma, SULTANBEYLİ su arıtma, SULTANGAZİ su arıtma, ŞİLE su arıtma, ŞİŞLİ su arıtma, TUZLA su arıtma, ÜMRANİYE su arıtma, ÜSKÜDAR su arıtma, ZEYTİNBURNU su arıtma