2020 En iyi su arıtma cihazı

bursa su arıtma

2020 En iyi su arıtma cihazı

2020 En iyi su arıtma cihazı
2020 en iyi su arıtma cihazı denildiğinde aklımıza ilk olarak markanın neden en iyi olduğu gelmelidir. Örnek vermek gerekirse bunlardan bazıları; Suyun kalitesi, sağladığı yüksek pH oranı, güvenilir ve ulsual ve uluslararası sertifikalarının olması, cihaz garanti süresi, teknik servis desteği,analiz raporları filtrelerin kalitesi gibi unsurlara bakmak gerekli.
Şebeke sularının fiyatlarının artması , bununla beraber paralel olarak gelişen damacana suyu maliyetlerinin artması toplumun su arıtma sistemlerine yönelmesine neden olmuştur. Bununla beraber damacanalardaki yüksek BPA oranının çeşitli hastalıkları beraberinde getirmesiyle , su arıtma cihazlarına olan ilgiyi arttırmıştır.
Bir başka örnekle su maliyetlerine baktığımız zaman minimum 3-4 kişilik bir ailenin ortalama damacana su maliyeti 2000 – 2500 Tl’yi bulduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca iyi bir su arıtma cihazını taktırıp kullanmak kaçılınmaz oluyor.
2019 en iyi su arıtma cihazı ve 2020 en iyi su arıtma cihazı diye google’da arattığımızda birçok firma ve e-ticaret sitelerinin içeriğinde bulunan su arıtma cihazları karşımıza çıkacaktır.

Gelin hep birlikte bir örnekle 75 yıllık deneyimle Türkiye’nin en önemli su arıtma firmalarından olan Rainwater su arıtma sistemlerini beraber inceleyelim. Rainwater’ın web sitesine girdiğinizde her üründe karşılacağınız 8 maddeden oluşan ve birçok firmada bulunmayan seçenekler mevcut. Bunlardan kısaca bahsedelim;
10 Yıl garanti : Rainwater markasından aldığınız su arıtma sistemleri 2+8 yıl mantığıyla size garanti konusunda oldukça güven vermekte , en iyi su arıtma firmalarının olmazsa olmaz seçeneklerinden biri bu olsa gerek. 

10 yıl fiyat garantisi : Rainwater 10 sene teknik servis, filtre fiyatları için fiyat garantisi vermektedir.
7/24 Çağrı : Her türlü sorun , öneri , istek şikayet konulardında 7/24 ulaşmanızı sağlayan bir sistemleri var
En iyi fiyat: Kaliteli cihaz sunan rainwater fiyat ve taksit konusunda elinden geleni yapıyor aynı zamanda peşin fiyatlarında müşteriye özel fırsatlar sunabiliyor
100 gün iade prensibi : Alınan ürünler koşul belirtmeksizin 100 içinde iade edilebiliyor.
5 saatte servis garantisi: Arıza yaşanması durumunda 5 saatte servis garantisi
%70’e Varan Enerji Tasarrufu: %70’e varan atık su tasarrufu