İstanbul Su Arıtma Firmaları

İstanbul Su Arıtma Firmaları

İstanbul Su Arıtma Firmaları olarak google’da aradığımızda karşımıza birçok seçenek çıkmaktadır. Peki en iyi su arıtma firmasını ararken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Burada dikkat etmemiz gereken unsur , firmanın geçmişi , su arıtma firmasının referansları , sağlık sektöründe yapmış olduğu çalışmaları ve bu tarz kilit sektörlerdeki başarılan bakmamız gerekiyor. Bunun yanı sıra tabiki sağlığımız için olmazsa olmaz su kaynağının hangi filtrasyonlarden geçtiği , bağlantı ekipmanlarının kalitesi , tank kapasite ve yapısı önemli rol oynamaktadır. İstanbul su arıtma firmalarına göz attığımzıda birçok firma ve birçok farklı fiyat ile karşımıza çıkıyorlar. Bu esnada şirketlerin yapmış olduğu ve çoğunlukla merdiven altı firmaları görmekteyiz. Oysa ki bukadar önemli ve hayat kaynağımızın bir parçası olan suyu ne derecede önemsiyoruz? Mutfağımızın olmazsa olmazı nedir diye sorduğumuzda ilk aklımıza gelen şey tabiki buzdolabı oluyor. Bu soruya herkes aynı cevabı verecektir. Ancak malesef yanlış bir cevap. Çünkü bozdolabı her nekadar hayatımızı kolaylaştıran bir eşya olsada , hayatımızın en önemli unsuru tabiki içme suyumuzdur. Susuz yaşayamayız. Kalitesiz su bünyemize girerse birtakım hastalıklar ile mücadele etmemiz gerekir. Bundan dolayı evimizin yani mutfağımızın en önemli parçası kesinlikle kaliteli bir su arıtma cihazıdır.

Tüm bunların yanı sıra internette herhangi bir ürünü her fiyat bandında bulabiliyoruz. İlk aşamada fiyatının uyguluğuna bakarız , sonrasında kalitesine ve sağlamlığına. İşte su arıtma cihazındada malesef bu şekilde bir yol izlenmektedir. Hayatımızın en önemli yapı taşını oluşturan suyun önemini hayati bir parça olarak görmeli ve evlerimizde kullandığımız su arıtma cihazını iyi araştırıp , kendimiz , sevdiklerimizin sağlığını korumaya yönelik tercihler yapmalıyız. Gelişmiş ülkelerde milyonlarca kişi güvenle reverse osmosis sistem kullanmaktadır. Örneğin; Amerika Birleşik Devletleri’nde yılda ortalama 350 – 400 bin aralığında arıtma cihazı satılmaktadır.

Bugün önereceğimiz istanbul su arıtma firması , uzun yıllardır sektördeki başarısıyla kendini kanıtlamış rainwater su arıtma sistemleri firmasıdır. Yüzbinlerce evsel kullanım , onbinlerce özel sektör ve devlet referansı ile sağlıklı suyu bize ulaştırıyor. Rainwater istanbul şubesi , geçtiğimiz aylarda İstanbul / Ataşehir semtinde Metropol İstanbul ofisinde İstanbullulara hizmet vermeye başladı.

Kısaca firmanın su arıtma sektöründe büyük farklarından bahsetmek gerekirse cihazlarında bulunan kolay tak çevir imkanı ile filtreleri teknik servis olmadan kendiniz değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca çelik tanklı sistemi ile Türkiyede tek olan bir sistemi bünyelerinde bulunduruyorlar. Sıradan firmaların emaye ve alt sınıf tanklarına oranla , suyu çok daha kaliteli bir ortamda saklamanıza yarıyor. Aynı zamanda filtrelerin ömrünü uzatan çelik yapısıyla lezzetli bir su deneyimi sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra akıllı ledli musluğu ile filtre değişim zamanı geldiğinde sizi uyarıyor. Daha bitmedi! Rainwater İstanbul aynı zamanda 10 yıl garanti imkanı sunuyor. 100 gün iade imkanı , hızlı teknik servis imkanı vs. gibi birçok yenlik!